вверхвниз

Домкрат механічний ромбоподібний (2 тонни, висота 100-470 мм) ТМ SIGMA
894 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6119151
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 470 мм |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6119151 |
| ТипНоменклатуры | Товар |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Базова одиниця | шт |
| ВидНоменклатуры | Товар |
| Торговельна марка | Sigma |
| Маса брутто, кг | 3.2 |
| Висота підхоплення, мм | 100 |
| Вантажопідйомність, т | 2 т |
| Висота підйому, мм | 470 |
| Новинка | Так |
Домкрат механічний ромбоподібний (2 т, Н 100-470 мм) Sigma
Домкрат призначений для виконання ремонтних робіт під час зламання легкових автомобілів, а також для інших робіт із підняття невеликих вантажів.
Цей інструмент має ромбоподібну конструкцію. Робота гвинтового ромбоподібного домкрата дуже проста та полягає в тому, що під час обертання ручки відбувається стиснення або розтискання чотирьох важелів, закріплених за допомогою шарнірів. Завдяки цьому й відбувається підіймання або опускання вантажу.
Переваги:
- Низька висота підхвату, що оптимально підходить для роботи з
- машинами з малим кліренсом
- Гумова накладка на опорі для захисту покриття днища авто
- Жорсткість конструкції
- Плавне підняття вантажу завдяки плавному ходу гвинта
- Простота в експлуатації
- Малі габаритні розміри – домкрат не займе багато місця у
- багажнику
Загальні дані:
- Торгова марка — Sigma;
- Гарантія - 12 міс;
- Тип паковання — картонна коробка;
Технічні характеристики:
- Тип — ромб;
- Висота підхоплення — 100 мм;
- Висота підіймання - 470 мм;
- Вантажність — 2 т;
- Маса брутто - 3,2 кг;
Залишилися питання щодо товару або доставки❓
Ми із задоволенням відповідаємо, телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴





