вверхвниз
Топ продаж

Домкрат механічний ромбоподібний (1 тонна, висота 105-350мм) ТМ SIGMA
564 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6119131
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 350 мм |
| Висота підхоплення | 105 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Домкрат механічний ромбоподібний 1т Н 105-350мм Sigma
Призначений для виконання ремонтних робіт при поломці легкових автомобілів, а також інших робіт з підняття невеликих вантажів.
Даний інструмент має ромбоподібну конструкцію. Робота гвинтового ромбовидного домкрата дуже проста і полягає в тому, що при обертанні рукоятки відбувається стиснення або розтискання чотирьох важелів, що закріплені за допомогою шарнірів. За рахунок цього відбувається підйом або опускання вантажу.
Переваги:
- Низька висота підхвату, що оптимально підходить для роботи з машинами з малим кліренсом
- Гумова накладка на опорі для захисту покриття днища авто
- Жорсткість конструкції
- Плавне підняття вантажу завдяки плавному ходу гвинта
- Простота в експлуатації
- Малі габаритні розміри - домкрат не займе багато місця в багажнику
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія – 12 міс.
Технічні дані:
- Тип - ромб
- Висота підхвату – 105 мм.
- Висота підйому - 350 мм
- Вантажопідйомність – 1 т
- Маса брутто – 2 кг
- Тип упаковки - Картонна коробка

Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴





