
Фарборозпилювач електричний HVLP (350 Вт, Ø1,8/2,6 мм, 800 мл/хв, н/б 800 мл) ТМ SIGMA
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6816121
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sigma |
| Продуктивність фарбопульта | 0.8 літр/хв |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Діаметр сопла | 2.6 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6816121 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Фарборозпилювач електричний HVLP (350 Вт, Ø1,8/2,6 мм, 800 мл/хв, н/б 800 мл) ТМ SIGMA (6816121)
Інструмент для фарбувальних робіт, що надає першокласне та рівномірне розпилення всіляких ЛФМ. З його допомогою можна не тільки пофарбувати, але і виконати ґрунтовку, побілку або покрити лаком різні види поверхонь, таких як метал, дерево, бетон, цегла та інше. З ним можна пофарбувати стіни, стелю, меблі, двері, автомобіль, гараж, фасад будинку.
Переваги:
- Статор двигуна з мідними обмотками
- Міцний корпус фарбопульта та бачка з технополімеру
- Мала чутливість до зміни тиску
- Трипозиційна настройка форми факела
- Висока продуктивність
- Висока економія лакофарбових матеріалів
- Низький рівень вібрації та шуму
- Простота та надійність конструкції
Технічні дані:
- Потужність – 350 Вт
- Продуктивність (Q) – 0,8 л/хв
- Об'єм бачка - 800 мл
- Розташування бачка - нижнє
- В'язкість фарби - 60 din/сек
- Діаметр сопла – 1,8/2,6 мм
- Напруга - 220 В
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія виробника - 12 місяців
- Упаковка товару - картонна коробка


Купити фарборозпилювач електричний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 2 430 ₴









