вверхвниз

Магніт для зварювання "Трапеція" 22кг 90×54×54×43мм (30,45,60,75,90,135°) TM SIGMA
178 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4270351
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вид магніту | Постійний |
| Кути утримування | 30°, 45°, 60°, 90°, 135°, 75° |
| Максимальне утримуюче зусилля | 22 кг |
| Маса | 0.583 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 90х54х54х43 мм |
| Артикул | 4270351 |
| Тип упаковки | слайдер-блістер |
Магніт для зварювання "Трапеція" Sigma (4270351)
Призначений для точної фіксації деталей під виставленим, правильним кутом під час зварювальних робіт, паяння та інших операцій під час виготовлення сталевих металоконструкцій.
Переваги та характеристики:
- Скорочення часу роботи
- Більш легкий монтаж деталей
- Ідеальна заміна громіздким затискачам та струбцинам, які менш зручні при зварювальних роботах
- Підходить для будь-яких робіт зі сталевими деталями, що мають магнітні властивості
- Швидка та надійна фіксація деталей у потрібному положенні під кутом
- Застосовується для наступного сортаменту: з круглою, прямокутною трубою, смугою, куточком, профілями – листовим, суцільним та іншими видами
Технічні дані:
- Тип - Магніт для зварювання
- Сила утримання – 22 кг
- Кут утримання - 30°, 45°, 60°, 90°, 75°, 135°

Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Розмір – 90×54×54×43 мм
- Тип упаковки – слайдер-блістер
- Вага – 0,583 кг


Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴





