вверхвниз
Топ продаж

Магніт для зварювання "Стріла" 34кг 110×110мм (45,90,135°) SIGMA (4270331)
276 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4270331
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вид магніту | Постійний |
| Кути утримування | 45°, 90°, 135° |
| Максимальне утримуюче зусилля | 34 кг |
| Маса | 1.083 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 110х110 мм |
| Артикул | 4270331 |
| Тип упаковки | слайдер-блістер |
Магніт для зварювання "Стріла" Sigma (4270331)
Призначений для точної фіксації деталей під виставленим, правильним кутом під час зварювальних робіт, паяння та інших операцій під час виготовлення сталевих металоконструкцій.
Переваги та характеристики:
- Скорочення часу роботи
- Більш легкий монтаж деталей
- Ідеальна заміна громіздким затискачам та струбцинам, які менш зручні при зварювальних роботах
- Підходить для будь-яких робіт зі сталевими деталями, що мають магнітні властивості
- Швидка та надійна фіксація деталей у потрібному положенні під кутом
- Застосовується для наступного сортаменту: з круглою, прямокутною трубою, смугою, куточком, профілями – листовим, суцільним та іншими видами
Технічні дані:
- Тип - Магніт для зварювання
- Сила утримання – 34 кг
- Кут утримання - 45º, 90º, 135º

Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Розмір – 110х110 мм
- Тип упаковки – слайдер-блістер
- Вага – 1,083 кг


Купити тримач магнітний "Стріла" Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴





