
Мультиінструмент ніж розкладний 112мм (+22 предмета, рукоятка композит G10) мультитул ТМ SIGMA
1 197 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4375721
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Високоякісний композитний матеріал G10 |
| Вага | 0.281 |
| Артикул | 4375721 |
| ТипНоменклатуры | Товар |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Базова одиниця | шт |
| ВидНоменклатуры | Товар |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Торговельна марка | Sigma |
| Маса брутто, кг | 0.281 кг |
| Ширина леза, мм | 28 |
| Твердість | 55-57 HRС |
| Довжина клинка, мм | 85 мм |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
Ніж розкладний 112мм (рукоятка композит G10) Sigma (4375721)
Ніж розкладний 112мм (рукоятка композит G10) Sigma (4375721) призначений для постійного носіння і експлуатації. Як і будь-який ніж, в першу чергу є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань. Модель вдало поєднує в собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення – вдале поєднання повноцінного ножа і набору інструменту, що складається з різноманітних біт, викрутки і універсального гайкового ключа. Все це забезпечує багатофункціональність вироби.
Добре продуманий, а кожна деталь ідеально виконана і підігнана під інші. Ніж має такі габарити та характеристики клинка, обуха і фіксатора, які допустимі для вільного носіння і застосування.
Він не входить в групу холодної зброї, до якої застосовуються законодавчі обмеження використання. Особливості його форми, конструкції замка і рукояті забезпечать зручну і безпечну експлуатацію.

Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, порадує на відпочинку, буде готовий прийти на виручку, а в скрутну хвилину продемонструє міцність і надійність.
Довжина ножа в розкладеному вигляді – 200 мм.
Вага – 245 гр.
Переваги:
- Замок системи «Liner-lock», наявність шпенька;
- Відкрита вісь шарніра економить час при регулюванні шарніра;
- Накладки рукоятки виконані з сучасного, міцного, високоякісного композитного матеріалу G10;
- Клинок виготовлений з нержавіючої сталі AISI 420 міцністю 55-57HRС;
- Профіль клинка кинджального типу – «Spear-Point», в даний час активно використовують при створенні бойових ножів;
- Додаткове антикорозійне покриття леза на основі нітриду титану підвищує зносостійкість і збільшує термін служби виробу;
- Шип для розбиття скла на тильній стороні рукоятки;
- Малі габарити, легкість і міцність моделі дозволяють зручно розмістити її в бардачку автомобіля, мотосредства, сумці або барсетці;
- Додатковий обвіс з інструменту.

22 предмета:
- Ніж складаний;
- Викрутка плоска Sl5;
- Ніж для розрізання шпагату;
- Шип для розбиття скла;
- Ключ гайковий універсальний;
- Ключ для натяжки спиць: 3.4, 3.94 мм;
- Ключ для відкривання пляшок;
- Ключ шестигранний: M4, 5, 6, 8, 10, 12;
- Тримач біт;
Набір біт:
- Астероїд: T10, 15;
- Хрестоподібна: 2.5, 5мм;
- Шестигранна: 2.5, 3, 5мм;
- Ph1.


Купить нож раскладной Sigma Вы можете, оформив заказ в нашем интернет-магазине с помощью простой формы, доставка осуществляется по всей Украине. Если у Вас возникли вопросы, Вы можете позвонить по указанным номерам телефонов или заказать обратный звонок. Специалисты нашего интернет-магазина предоставят Вам подробные консультации и помогут сделать правильный выбор.
- Ціна: 1 197 ₴










