| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 750 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 2.566 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6712111 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Гайковерт пневматичний 1/2" 750 Нм Sigma (6712111)
Гайковерт пневматичний в основному використовується в автосервісних майстернях, на транспортних автопідприємствах, заводах, пунктах шиномонтажу, у гаражах автолюбителів. З його допомогою можна відкручувати і закручувати колеса автомобілів, кріпити всі важливі силові агрегати автомобіля.
Даний гайковерт відрізняється надійністю і невибагливістю в експлуатації. Завдяки системі «Twin-Hammer» гайковерти ТМ «Sigma» мають високу потужність, збалансованість ударів та невелику вібрацію.
Гайковерт оснащений регулятором потужності затяжки.
Переваги:
- Комбінований корпус
- Алюмінієвий сплав із хромованим захисним покриттям
- Ручка виготовлена з високоміцного технополімеру з прогумованими вставками
- Три ступені зусилля затяжки
- Ударний механізм "TWIN-HAMMER" виконаний із легованої сталі
Технічні дані:
- Робочий тиск - 6 бар
- Максимальне зусилля - 750 Нм
- Квадрат - 1/2"
- Пневмороз'єм - 1/4"
- Максимальна швидкість обертання - 7500 об/хв
- Наявність реверсу - Так
- Споживаний об'єм повітря - 113 л/хв
- Рекомендований внутр. діаметр шлангу - 10 мм
- Рівень шуму - 85 Дб

Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія виробника - 6 місяців
Упаковка товару та вага:
- Тип упаковки - картонна коробка
- Маса брутто – 2,566 кг


Купить гайковерт пневматический Sigma Вы можете, оформив заказ в нашем интернет-магазине с помощью простой формы, доставка осуществляется по всей Украине. Если у Вас возникли вопросы, Вы можете позвонить по указанным номерам телефонов или заказать обратный звонок. Специалисты нашего интернет-магазина предоставят Вам подробные консультации и помогут сделать правильный выбор.
- Ціна: 3 975 ₴










