
Насос занурювальний для свердловини DONGYIN (1,5 кВт, кабель 50 м, напір 116 м, 100 л/хв, Ø 102мм) для води, поливу
14 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: 777476
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 116 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 24.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 50 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1¼ |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Клас ізоляції | F |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Перекачувана рідина | Зміст абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.): не більше 0.25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, маслонаполненный, з вбудованою в обмотку термозахистом |
Відцентровий Насос свердловинний 1.5 кВт H 116(88)м Q 100(60)л/хв Ø105мм (кабель 50м) AQUATICA (DONGYIN)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Загальні дані:
-
Торгова марка - Dongyin
-
Термін гарантійного обслуговування - 24 місяці.
Технічні дані:
-
Тип - відцентрові
-
Потужність - 1500 Вт
-
Діаметр свердловини - від 120 до 150 мм
-
Максимальний напір - 116 м
-
Максимальна продуктивність - 100 л/хв
-
Напруга - 220 В
-
Номінальна сила струму - 9 I(А)
-
Частота - 50 Гц
-
Потужність двигуна приводу - 2 к.с.
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь
-
Робоче колесо - Технополімер
-
Тип двигуна - Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - F
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю – 50 м
-
Перекачувана рідина - Зміст домішок, що містять абразив (піску, глини, вапна і.д.): не більше 0.25%
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1 ¼" (дюйм)
-
Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Максимальна глибина занурення під дзеркало води - до 60 м
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - 35°C
-
Діаметр твердих частинок у зваженому стані - 0,2 мм
Габаритні розміри:
-
Довжина – 1112 мм
-
Діаметр - 105 мм
-
Вага - 24,8
Насосна частина:
-
Корпус насосної частини – нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вихідний фланець – латунь;
-
Вал насосної частини – нержавіюча сталь AISI 304;
-
Муфта валу - нержавіюча сталь AISI 304;
-
Робоче колесо - технополімер;
-
Шайба фасонна розділювальна - технополімер;
-
Дифузор - технополімер
Електродвигун:
-
Тип двигуна - асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Обмотка статора – мідь;
-
Корпус електродвигуна – нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вал двигуна – нержавіюча сталь;
-
Механічне ущільнення – кераміка/графіт;
-
Підшипник - кочення (C&U);
-
Напруга – 220-240 В;
-
Частота – 50 Гц;
-
Клас ізоляції – F;
-
Клас захисту – IP68;
-
Довжина кабелю – 45 м
Умови застосування:
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - +35 ºС;
-
Глибина занурення під дзеркало води – до 60 м;
-
Діаметр свердловини – від 120 мм;
-
Вміст абразивовмісних домішок у зваженому стані (піску, глини, вапна тощо) - не більше 0,25%;
-
Водневий показник води – 6,5-8,5 (рН);
-
Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м³;
Електродвигун насоса під'єднується кабелем:
-
Марки H07RN-F (аналог КГ-ХЛ)
-
Жили з мідного дроту, оболонка - поліетилентерефталатна плівка та ізоляційна гума;
-
Гнучкість - багатодротові струмопровідні жили у поєднанні з невеликим кроком скручування;
-
Температура навколишнього повітря від -25 до +60 °C;
-
Ізоляція кабелю при короткому замиканні, тривалістю не більше 5 секунд, витримує температуру +200 °C
-
Перетин кабелю розраховується і відповідає потужності електродвигуна


Купити відцентровий насос свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 14 305 ₴










