
Гідроакумулятор горизонтальний 24 літри (нержавіюча сталь) ТМ AQUATICA
3 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 779111
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 779111 |
| Діаметр горловини, мм | 90 |
| Тип корпусу | Горизонтальний циліндричний закруглений |
Гідроакумулятор горизонтальний 24 л (нержавіюча сталь) AQUATICA
Для роботи системи водопостачання в автоматичному режимі необхідно встановити гідроакумулятор закритого мембранного типу з пневматичним накопичувачем відповідного об'єму, тому що реле тиску можуть працювати тільки разом із гідроакумулятором. Гідроакумулятор - пристрій, що вбудовується у систему водопостачання підтримки потрібного тиску, що забезпечує постійну готовність системи до роботи під стабільним тиском.
Функції:
- Накопичення води під постійним тиском, що дозволяє насосу включатися не відразу при витраті води із системи водопостачання, а тільки в міру зменшення кількості рідини (зменшення тиску) гідроакумулятора;
- Захист системи водопостачання від гідроударів, що з'являються при першому включенні насоса або при великій витраті води із системи водопостачання;
- Утримання резервної кількості води у системі водопостачання.
Особливості:
- Металевий корпус із нержавіючої сталі
- Болти та фланець з нержавіючої сталі
- Мембрана, що використовується в гідроакумуляторі, виготовлена із синтетичної етиленпропіленової гуми EPDM
Загальні дані:
- Торгова марка - Aquatica
- Гарантія виробника - 18 місяців
Технічні дані:
- Тип - горизонтальний гідроакумулятор
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм)
- Матеріал корпусу - нержавіюча сталь
- Тип корпусу - Горизонтальний закруглений циліндричний
- Об'єм бака - 24 л
- Діаметр горловини – 90 мм
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища – +40 ºС
- Максимальна температура рідини, що накопичується - +99 ºС
- Рекомендований тиск у повітряній порожнині - від 1,5 до 1,6 бар
- Максимальний тиск у системі водопостачання – до 8 бар
Габаритні розміри:
- Довжина – 460 мм
- Ширина - 270 мм
- Висота - 290 мм
- Маса – 3,8 кг

Купити гідроакумулятор горизонтальний Aquatica Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 3 320 ₴





