-11%Каналізаційний Насос 0.75 кВт Hmax 14м Qmax 275л/хв TM AQUATICA
7 656 ₴
6 813,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773412
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 14 м |
| Пропускна здатність | 16.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 2 |
| з ножем (з ріжучим механізмом) | Немає |
| Номінальна сила струму I(А) | 5.2 |
| Клас ізоляції | В |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Перекачувана рідина | Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 35 мм |
| Робоче колесо | Чавун |
| Вихідний патрубок | Чавун |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
Каналізаційний Насос 0.75 кВт Hmax 14м Qmax 275л/хв AQUATICA
Насоси даної серії можуть застосовуватися для відкачування забруднених рідин, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відведення дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення із затоплених земельних ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків в технологічних процесах, перекачування води на невеликих очисних спорудах і т. д.
Загальні дані:
-
Торгова марка - AQUATICA
-
Гарантія - 18 місяці
Технічні дані:
-
Потужність - 750 Вт
-
Максимальний напір - 14 м
-
Максимальна продуктивність - 275 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Номінальна сила струму I - 5,2 (А)
-
Частота - 50 Гц
-
Тип двигуна приводу - Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь
-
Робоче колесо - Чавун
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 7 м
-
Перекачувана рідина - Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 35 мм
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 2 "(дюйм)
-
Матеріал корпусу - Чавун
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 40 °C
Габарити та вага:
-
Ширина насоса - 170 мм
-
Висота насоса - 400 мм
-
Маса брутто - 19,3 кг
-
Маса нетто - 18,1
Насосна частина:
-
Корпус насоса - Чавун
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Чавун
-
Вихідний патрубок - Чавун
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора - Мідь
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Частота - 50 Гц
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 7 м
Умови застосування:
-
Максимальна температура рідини - (+40 ºC)
-
Глибина занурення під дзеркало води - до 5 м
-
Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані - 35 мм
-
Водневий показник води - 6,5 - 8,5 (pH)
-
Загальна мінералізація води - не більше 1500 г/м³
Упаковка товару:
-
Довжина упаковки - 225 мм
-
Ширина упаковки - 150 мм
-
Висота упаковки - 250 мм


Купити насос каналізаційний AQUATICA Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 6 813,84 ₴










