-11%Каналізаційний Насос 1.3 кВт Hmax 12м Qmax 300л/хв (з ножем) TM AQUATICA
10 927 ₴
9 725,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773332
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напір min, м | 2.4 |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 2 |
| з ножем (з ріжучим механізмом) | Так |
| Номінальна сила струму I(А) | 8 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Клас ізоляції | В |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Продуктивність min, л/хв | 50 |
| Перекачувана рідина | Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 10 мм |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Робоче колесо | Чавун |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 200 |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
Каналізаційний Насос 1.3 кВт Hmax 12м Qmax 300л/хв (з ножем) AQUATICA
Насоси даної серії обладнані ріжучим механізмом і можуть застосовуватися для відкачування забруднених рідин, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відведення дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення із затоплених земельних ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків в технологічних процесах, перекачування води на невеликих очисних спорудах і т. д.
Загальні дані:
-
Торгова марка - AQUATICA
-
Гарантія - 18 місяці
Технічні дані:
-
Потужність - 1300 Вт
-
Максимальний напір - 12 м
-
Максимальна продуктивність - 300 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Номінальна сила струму I - 8,0 (А)
-
Частота - 50 Гц
-
Тип двигуна приводу - Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь
-
Робоче колесо - Чавун
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 6 м
-
Перекачувана рідина - Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 10 мм
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 2 "(дюйм)
-
Матеріал корпусу - Чавун / Нержавіюча сталь AISI 304
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 40 °C
-
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані - 10 мм
-
Особливості - Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води
Габарити та вага:
-
Ширина насоса - 191 мм
-
Висота насоса - 510 мм
-
Маса брутто - 32 кг
Насосна частина:
-
Корпус насоса - Чавун / Нержавіюча сталь AISI 304
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Чавун
-
Вихідний патрубок - Технополімер
-
Ріжучий механізм - Легована сталь
-
Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора - Мідь
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Частота - 50 Гц
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 6 м
Умови застосування:
-
Максимальна температура рідини - (+40 ºC)
-
Глибина занурення під дзеркало води - до 5 м
-
Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані - 10 мм
-
Водневий показник води - 6,5 - 8,5 (pH)
-
Загальна мінералізація води - не більше 1500 г/м³
Упаковка товару:
-
Довжина упаковки - 565 мм
-
Ширина упаковки - 305 мм
-
Висота упаковки - 245 мм


Купити насос каналізаційний AQUATICA Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 9 725,03 ₴










