
Насос дренажний 0.25 кВт Hmax 7.5 м Qmax 150л/мін TM AQUATICA
4 001 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773321
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7.5 м |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 5.3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напір min, м | 2.2 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Клас ізоляції | В |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Продуктивність min, л/хв | 33 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 100 |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
Насос дренажний 0.25 кВт Hmax 7.5 м Qmax 150л/мін AQUATICA
Насоси даної серії обладнані поплавковим вимикачем і можуть використовуватися для перекачування чистої води, подачі води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів, систем зрошення і поливу низького тиску.
Загальні дані:
-
Торгова марка - AQUATICA
-
Гарантія - 18 місяці
Технічні дані:
-
Потужність - 250 Вт
-
Максимальний напір - 7,5 м
-
Максимальна продуктивність - 150 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Номінальна сила струму I - 1,5 (А)
-
Частота - 50 Гц
-
Тип двигуна приводу - Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь
-
Робоче колесо - Чавун
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 5,3 м
-
Перекачувана рідина - Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1; 1¼; 1½ "(дюйм)
-
Матеріал корпусу - Чавун / Нержавіюча сталь AISI 304
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 40 °C
-
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані - 5 мм
-
Особливості - Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води
Габарити та вага:
-
Ширина насоса - 121 мм
-
Висота насоса - 335 мм
-
Маса брутто - 9,5 кг
Насосна частина:
-
Корпус насоса - Чавун / Нержавіюча сталь AISI 304
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Чавун
-
Вихідний патрубок - Технополімер
-
Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора - Мідь
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Частота - 50 Гц
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 5,3 м
Умови застосування:
-
Максимальна температура рідини - (+40 ºC)
-
Глибина занурення під дзеркало води - до 5 м
-
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
-
Водневий показник води - 6,5 - 8,5 (pH)
-
Загальна мінералізація води - не більше 1500 г/м³
Упаковка товару:
-
Довжина упаковки - 185 мм
-
Ширина упаковки - 180 мм
-
Висота упаковки - 360 мм


Купити насос дренажний AQUATICA Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 4 001 ₴




