вверхвниз

Циркуляційний насос Wetron 25-4-180 (75 Вт, Hmax 4 м, Qmax 40 л/хв, Ø1½", 180 мм + гайки Ø1")
1 426 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 774312
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 774312 |
| Напір min, м | 0.5 |
| Вал двигуна | Кераміка |
| Клас ізоляції | Н |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 25 |
| Продуктивність max, л/хв | 40 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Продуктивність min, л/хв | 5 |
Циркуляційний насос Wetron 774312 (75 Вт, Hmax 4 м, Qmax 40 л/хв, Ø1½", 180 мм + гайки Ø1")
Циркуляційні насоси призначені для циркуляції гарячої води в опалювальних системах індивідуального типу. Вони призначені для перекачування чистої води без хімічних домішок та інших речовин.
Загальні дані:
- Торгова марка - Wetron
- Гарантія – 12 місяців
Технічні дані:
- Потужність - 75 Вт
- Максимальний напір – 4 м
- Максимальна продуктивність – 40 л/хв
- Напруга - 220 В
- Частота – 50 Гц
- Вал двигуна - Кераміка
- Робоче колесо - Технополімер
- Обмотка статора двигуна - Мідь
- Діаметр патрубка перехідника - 1" (дюйм)
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1½" (дюйм)
- Клас ізоляції - Н
- Клас захисту - IP44
- Матеріал корпусу - Чавун з антикорозійною обробкою
- Діаметр твердих частинок у зваженому стані – 0,2 мм
Упаковка товару та вага:
- Довжина упаковки – 200 мм
- Ширина упаковки – 140 мм
- Висота упаковки – 150 мм
- Маса – 2,6 кг



Купити насос циркуляційний Wetron Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
З повагою, інтернет-магазин "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 426 ₴










