вверхвниз

Фарборозпилювач HP Ø1,5 з в/б (мет) ТМ SIGMA
479 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6811051
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 3.5 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.69 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Споживаний об'єм повітря, л/хв | 85-225 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6811051 |
Фарборозпилювач HP Ø1,5 мм, з в/б (мет) Sigma (6811051)
Фарборозпилювач має класичну систему розпилення HP (високий тиск, низьку витрату повітря) з верхньою подачею фарби. Відмінно підходить для застосування в побуті та в промисловості, автомалярних майстернях, СТО, будівництві, меблевому виробництві.
Переваги та характеристики:
- Широкий і рівномірний факел
- Велика швидкість нанесення ЛФМ
- Низька витрата повітря
- Система розпилення HP
- Корпус зі сплаву на основі алюмінію
- Бачок зі сплаву на основі алюмінію
- Сопло зі сплаву на основі міді
- Голка з нержавіючої сталі
Технічні дані:
- Тип - фарборозпилювач
- Об'єм бачка - 600 мл
- Робочий тиск - 3,5 бар
- Пневмороз'єм - 1/4"
- Споживаний об'єм повітря - 85-225 л/хв
- Діаметр сопла – 1,5 мм
- Розташування бачка - верхнє
- Матеріал бачка – сплав на основі алюмінію
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія виробника – 6 місяців
Упаковка товару та вага:
- Тип упаковки - картонна коробка
- Вага – 0,690 кг


Купити фарборозпилювач Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴





