
Заклепочник (хромований) 250мм ТМ SIGMA
245 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2621051
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 0.602 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2621051 |
Заклепочник (хромований) 250мм ТМ SIGMA
Заклепочник — це інструмент, який використовується для з'єднання кількох деталей з металу, дерева, тканини та інших синтетичних матеріалів за допомогою заклепок різного діаметру та довжини. Дозволяє швидко виконати заклепувальні з'єднання навіть при односторонньому доступі до місця клепки.
Удароміцний корпус, основа алюмінієвого сплаву, дуже якісний, не деформується і не втрачає свій зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації. Рукоятки металеві із ергономічними, двокомпонентними ручками. Рукоятки служать для того, щоб інструмент не ковзав у руці під час інтенсивної роботи.
Кулачки виготовлені з хромомолібдену, що гарантує тривалий термін експлуатації. Трикулачкова конструкція забезпечує надійний рівномірний затискач заклепки. У комплект входять насадки під різні діаметри заклепок та ключ для їх заміни. Перед з'єднанням, у деталях, що скріплюються, потрібно просвердлити наскрізний отвір з діаметром на 1-2 мм більше, ніж діаметр циліндра заклепки.
Переваги:
- Трикулачкова конструкція з CrMo
- Хромоване покриття
- Посилена подвійна пружина
- Насадки для заклепок різних діаметрів
- Ергономічні зручні ручки
- Фіксатор інструменту у неробочому стані розташований на ручках інструменту
Технічні дані:
- Діаметр заклепки Ø - 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм
- Довжина заклепочника (L) – 250 мм
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Маса - 0,602 кг




Купити заклепочник Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 245 ₴








