
Домкрат гідравлічний пляшковий 5 тонн (висота 210-420 мм) ТМ SIGMA
1 027 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6101051
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 420 мм |
| Висота підхоплення | 210 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6101051 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Вантажопідйомність, т | 5 т |
Домкрат гідравлічний пляшковий 5т H 210-420мм SIGMA (6101051)
Домкрат гідравлічний пляшковий 5т відрізняється простотою конструкції та зручністю експлуатації, що розширює сферу його застосування і дозволяє ефективно виконувати роботи будь-якої складності. Його активно використовують для монтажу та демонтажу в будь-якій галузі (машинобудування, будівництво і т. д.), він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також як силовий вузол пресів, трубогибів, труборізів та іншого подібного інструменту.
Гідравлічні домкрати, як випливає з назви, працюють на рідині. Принцип їх дії заснований на переміщенні поршня (плунжер) домкрата за допомогою робочої рідини, що створює тиск (гідравлічне масло) приводного насоса, за рахунок чого і відбувається підйом вантажу. Опускається вантаж при перекачуванні рідини зі склянки резервуар насоса.
Переваги:
- Компактні розміри, що з одного боку полегшує роботу з домкратом, спрощує зберігання та транспортування, та з іншого боку дозволило зменшити витрату матеріалів і, як наслідок, ціну;
- Домкрати сертифіковані за європейськими стандартами якості та безпеки;
- Наявність запобіжного клапана. Він калібрується на виробництві і спрацьовує, якщо користувач перевищить задану потужність домкрата (наприклад спробує двотонним домкратом підняти машину вагою в три тонни).
- При спробі перевищити потужність запобіжник автоматично переводить домкрат у режим холостого ходу - домкрат плавно опускається.
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія – 12 місяців

Технічні дані:
- Тип - пляшкові
- Висота підхвату - 210 мм (Н1)
- Висота підйому - 420 мм (H2)
- Хід штока - 140 мм (H)
- Робочий хід гвинта - 70 мм (C)
- Довжина опори - 90 мм (E)
- Ширина опори - 100 мм (F)
- Вантажопідйомність - 5 т
- Маса брутто – 3,44 кг

Придбати домкрат Sigma Ви можете, оформивши замовлення у нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотний дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 1 027 ₴







