-9%Гайковерт 1/2" пневматичний посилений 640Нм ТМ SIGMA
3 599 ₴
3 275,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6712011
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 640 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 141 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 3.213 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6712011 |
Гайковерт ½" пневматичний посилений 640 Нм Sigma (6712011)
Гайковерт пневматичний в основному використовується в автосервісних майстернях, на транспортних автопідприємствах, заводах, пунктах шиномонтажу, у гаражах автолюбителів. З його допомогою можна відкручувати і закручувати колеса автомобілів, кріпити всі важливі силові агрегати автомобіля.
Даний гайковерт відрізняється надійністю і невибагливістю в експлуатації. Завдяки системі «Twin-Hammer» гайковерти ТМ «Sigma» мають високу потужність, збалансованість ударів та невелику вібрацію.
Переваги:
- Надійний і потужний механізм "Twin Hammer"
- Міцний алюмінієвий корпус
- Ударний вал з легованої сталі
- 5-рівневе регулювання потужності закручування
- Обгумована рукоять для зручності роботи
- Високий крутний момент
Технічні дані:
- Робочий тиск - 6,3 бар
- Максимальне зусилля - 640 Нм
- Квадрат - 1/2"
- Максимальна швидкість обертання - 7500 об/хв
- Наявність реверсу - Так
- Споживаний об'єм повітря - 141 л/хв
Комплектація:
- Гайковерт пневматичний 1/2ʺ
- Подовжувач 125 мм
- Ключ шестигранник
- Штуцер 1/4ʺ
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія виробника - 6 місяців
Упаковка товару та вага:
- Тип упаковки - картонна коробка
- Маса брутто – 3,213 кг


Купити пневмогайковерт Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 3 275,09 ₴






