Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Вага | 0.39 кг |
| Тип запчастини | Реле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 779733 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Різьба | 1/4"F |
Реле тиску 2,2 кВт 1,4-2,8 бар (гайка) WETRON
Особливості: працює тільки за наявності гідроакумулятора
Технічні дані:
- Тип - Реле тиску
- Максимальна потужність двигуна, що підключається - 2200 Вт
- Напруга - 220 В
- Частота – 50 Гц
- Клас захисту - IP20
- Максимально допустимий тиск - 10 бар
- Матеріал - Оцинкований метал
- Різьба - 1/4"F


Купити реле тиску WETRON Ви можете оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотній дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴





