вверхвниз

Реле тиску 1,1 кВт 1,4-2,8 бар (гайка) WETRON (779731)
206 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 779731
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Вага | 0.39 кг |
| Тип запчастини | Реле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 779731 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Різьба | 1/4"F |
Реле тиску 1,1 кВт 1,4-2,8 бар (гайка) WETRON
Особливості: працює тільки за наявності гідроакумулятора
Технічні дані:
- Тип - Реле тиску
- Максимальна потужність двигуна, що підключається - 1100 Вт
- Напруга - 220 В
- Частота – 50 Гц
- Клас захисту - IP20
- Максимально допустимий тиск - 10 бар
- Матеріал - Оцинкований метал
- Різьба - 1/4"F


Придбати реле тиску WETRON Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴




