
Каналізаційна станція з подрібнювачем LEO (600 Вт, напір 8,5 м, 110 л/хв) "сололіфт" з ножем для туалету, душу та кухні
17 334 ₴
- В наявності
- Код: 776912
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Пропускна здатність | 6.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 776912 |
| Номінальна сила струму I(А) | 3 |
| Перекачувана рідина | Стічні води з душових кабінок та раковин, а також стічні води з туалетів, які містять туалетний папір і фекалії. |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | F |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 85 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Вихідний патрубок | Технополімер |
| Ріжучий механізм | Так |
Станція каналізаційна 0,6 кВт, Hmax 8,5 м, Qmax 110 л/хв, LEO 3,0
Компактна автоматична каналізаційна установка оснащена насосом з ріжучим механізмом і призначена для перекачування побутових стічних вод під тиском із житлових приміщень (туалетів, умивальників, ванних, душових кабін, пральних та посудомийних машин), де вони не можуть відводитися в каналізаційну систему самопливом. Каналізаційна станція не може перекачувати: агресивні хімікати та розчинники, пластикові вироби, предмети особистої гігієни, металеві предмети, будівельний матеріал тощо.
Рідина, що перекачується - стічні води з душових кабінок і раковин, а також стічні води з туалетів, що містять туалетний папір і фекалії.
Загальні дані:
- Торгова марка - Leo
- Гарантія виробника - 24 місяці
Технічні дані
- Потужність - 600 Вт
- Максимальний напір – 8,5 м
- Максимальна продуктивність – 110 л/хв
- Кількість фаз - однофазний
- Номінальна сила струму – 3 I(А)
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 20/36/40/50/90 (мм)
- Діаметр напірного патрубка DN2 - 22/25/28/32/36/40 (мм)
Насосна частина:
- Вал двигуна - нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо - технополімер
- Вихідний патрубок - технополімер
- Ріжучий механізм - нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
- Тип двигуна - асинхронний, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Обмотка статора двигуна - мідь
- Напруга - 220-240 В
- Частота – 50 Гц
- Клас ізоляції - F
- Клас захисту - IP44
- Довжина кабелю – 1,5 м
Комплектація:
- Гофрований рукав
- З'єднувальний адаптер
- Заглушка
- Гнучкі перехідники
- Перехідні втулки
- Хомути
- Елементи кріплення
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується - до +50 ºC
- Максимальна температура навколишнього середовища – до +45 ºC
- Водневий показник води ( pH ) - 6,5 - 8,5
- Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м³
- Режим роботи - S3-50% - 1 хв (30 сек включено; 30 сек вимкнено)
Габаритні розміри та вага:
- Довжина – 454 мм
- Ширина - 176 мм
- Висота - 352 мм
- Маса – 9,5 кг
Упаковка товару:
- Довжина упаковки – 495 мм
- Ширина упаковки – 215 мм
- Висота упаковки – 370 мм


Купити каналізаційну станцію LEO Ви можете, оформивши замовлення у нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотній дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 17 334 ₴




