| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип пневмошліфмашіни | Орбітальна |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Максимальна кількість обертів | 10500 об/хв |
| Витрата повітря | 112 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.835 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Хід ексцентрика, мм | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6731011 |
Орбітальна шліфмашинка пневматична 125 мм Sigma (6731011)
Призначена для полірування та шліфування різноманітних поверхонь: металевих, пластмасових, дерев'яних. Дані шліфувальні машини відрізняються діаметром шліфувального диска від 75 до 150 мм. Змінити оснастку (шліфувальне коло) легко і швидко, завдяки кріпленню "липучка" на диску. Принцип роботи на стиснутому повітрі передбачає низьку пожежо- та вибухонебезпечність робочого процесу, а також дозволяє збільшувати тривалість роботи без перегріву.
Переваги:
- Поєднання обертальних та коливальних рухів - забезпечує найбільш якісну обробку поверхні та рівномірне використання абразиву
- Потужний пилозахищений двигун у міцному композитному корпусі - забезпечує високу продуктивність, довготривалу безперервну роботу та тривалий термін експлуатації
- Регулятор швидкості обертання - дозволяє досягати найкращих результатів обробки різнотипних поверхонь
- Компактна і легка конструкція - дозволяє комфортно обробляти як горизонтальні, так і вертикальні поверхні і поверхні складної форми
- Ергономічна нейлонова рукоятка - забезпечує зручний хват як лівою, так і правою рукою, знижує рівень втоми
- Пружний матеріал підошви - створює оптимальні умови для дбайливого оброблення поверхні
- Зносостійка липучка на підошві - забезпечує надійне кріплення та швидку заміну абразивних кіл
Технічні дані:
- Тип – орбітальна
- Мішок для пилу – ні
- Хід ексцентрика – 5 мм
- Робочий тиск - 6,3 бар
- Діаметр диска – 125 мм
- Пневмороз'єм - 1/4"
- Максимальна кількість обертів - 10500 об/хв
- Споживаний об'єм повітря - 112 л/хв

Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія виробника - 6 місяців
Упаковка товару та вага:
- Тип упаковки - картонна коробка
- Маса нетто – 0,835 кг
- Маса брутто – 1,2 кг


Купити шліфмашинку Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 2 263 ₴









