
Поверхневий насос LEO (600 Вт, напір 60 м, 50 л/хв, вихровий) для поливу, свердловини, колодязя
4 205 ₴
- Немає в наявності
- Код: 775133
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 9.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Насос вихровий 0,6кВт Hmax 60м Qmax 50 л/хв LEO 3,0
Призначений для перекачування чистої води, може застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
- Торгова марка - Leo
- Гарантія – 24 місяці
Технічні дані:
- Тип - вихрові
- Потужність - 600 Вт
- Максимальний напір – 60 м
- Номінальна сила струму – 4,5 I(А)
- Максимальна продуктивність – 50 л/хв
- Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм)
- Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм)
Насосна частина:
- Корпус – чавун з антикорозійною обробкою;
- Пластина зі сплаву на основі міді для запобігання заклиненню робочого колеса;
- Робоче колесо – латунь;
- Вал двигуна - нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
- Тип двигуна - асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
- Підшипник - кочення (C&U);
- Обмотка статора – мідь;
- Напруга – 220-240 В;
- Частота – 50 Гц;
- Клас ізоляції – F;
- Клас захисту – IPX4;
- Довжина кабелю – 1 м
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища – до +40 ºС
- Максимальна температура рідини, що перекачується - до +60 ºС
- Максимальна висота всмоктування – до 8 м
- Максимальний тиск у робочій камері насоса – 12 бар
- Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо)
- Водневий показник води – 6,5-8,5 (рН)
- Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м3
Габаритні розміри упаковки та вага:
- Маса – 9,3 кг
- Довжина упаковки – 320 мм
- Ширина упаковки – 190 мм
- Висота упаковки – 210 мм


Купити насос вихрової LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 4 205 ₴




