| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barracuda |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 65 м |
| Пропускна здатність | 8 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 6 м |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підвищення тиску | Так |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
Багатоступінчастий відцентровий поверхневий самовсмоктуючий насос BARRACUDA MH 1500
Використовується для створення систем автономного водопостачання в будинках, підтримання постійного тиску води в них, наповнення ємностей, а також для поливу садових і присадибних ділянок. Підходить для будинків і будівель з декількома водорозбірними вузлами. Може подавати чисту воду з відкритих водойм, резервуарів, колодязів і свердловин, глибиною до 9 метрів.
Робоча частина - блок з п'яти крильчаток, виконаних з технополимерного матеріалу. Корпус насосної частини зроблений з нержавіючої сталі, обмотка статора - мідна, робочий вал - нержавіюча сталь. Різьбові з'єднання Ø 25 мм Можна монтувати з гідроакумулятором і електронною автоматикою, або без них.
Конструкція:
- Порт підключення: 1"x1"
- Корпус насосної частини: чавун, нержавіюча сталь
- Кожух двигуна: алюміній
- Вал двигуна: нержавіюча сталь
- Робоче колесо: полімер
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт
Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з зовнішньої вентиляцією, з вбудованою термозахистом.
При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, запитуйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "Насос Торг".
nasostorg.com.ua
- Ціна: 7 155 ₴




