вверхвниз

Поверхневий самовсмоктуючий насос Barracuda QB 65 (вихровий, 400 Вт, 2,7 мᶟ/год, мідна обмотка статора)
1 775 ₴
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barracuda |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
Поверхностный самовсасывающий насос "Barracuda" QB 65 (вихревой, медная обмотка статора)
Используется для создания систем автономного водоснабжения, поддержания постоянного давления воды в них, полива садовых и приусадебных участков.
Может подавать чистую воду из открытых водоёмов, колодцев и скважин, глубиной до 7 метров, а также повышать давление в трубопроводе центрального или автономного водоснабжения.

Характеристики:
- Рабочая часть - латунная крыльчатка;
- Корпус насосной части - чугун;
- Обмотка статора - медная;
- Рабочий вал - нержавеющая сталь;
- Резьбовые соединения - Ø 25 мм;

Габаритні розміри:
- Вага - 5 кг;
При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, запитуйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "Насос Торг".
nasostorg.com.ua
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴



