
Шланг універсальний харчовий 100 метрів (Ø8 мм, прозорий) FLORA
1 189 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5067744
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 100 м |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 100 м |
| Вид товару | Шланг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Артикул | 5067744 |
| Маса, кг | 6 кг |
| Довжина, м | 100 м |
Шланг Універсал прозорий 8×1.0 мм 100м FLORA
Універсальний шланг зроблений з високоякісного, нетоксичного матеріалу, зберігає пластичність у всьому діапазоні робочих температур.
Серед безлічі варіантів його застосування, слід особливо відзначити можливість його універсального використання в харчовій промисловості, при виробництві напоїв, а також в лабораторіях та інших секторах промисловості. Стійкий до старіння, впливу несприятливих умов навколишнього середовища, озону і ультрафіолетового випромінювання. Не деформується, прекрасно зберігаючи початкову форму.
Характеристики:
- Матеріал - харчової полівінілхлорид (ПВХ);
- Не містить шкідливих домішок і сторонніх запахів;
- Не містить кадмій Cd, барій Ba, свинець Pb;
- Призначений для транспортування рідин і газів;
- Прозорість дозволяє візуально контролювати потік;
- Стійкий до впливів атмосферних явищ, УФ-випромінювання;
- Тиск на розрив - 5 бар;
- Робоча температура -5⁰...+ 55 ⁰С;
- Міцність і еластичність;
Основні дані:
- Торгова марка - Flora;
- Тип - Шланг Універсал;
Габаритні розміри:
- Діаметр – 8 мм
- Товщина стінки – 1 мм
- Маса – 6 кг;
- Довжина – 100 м.
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴

