
Ліхтарик з ручкою акумуляторний потужний світлодіодний (7200 мАг, 7W, IP20, 500 lm) ЛЕД / SMD LED ліхтар RAUL-7
1 611 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-035-0007-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Світловий потік | 500 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годин |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 215 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 56 W |
| Додатково | Час зарядки: 8-10 год. |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 7000-9000K |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
Ліхтарик світлодіодний RAUL-7 (7 W) з ручкою
Представляємо Вашій увазі відмінний Ручний ліхтарик світлодіодний на акумуляторі, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric".
Ліхтарик ручний RAUL-7 7W – автономний, переносний світлодіодний ліхтар на акумуляторній батареї. Вбудовані потужні LED світлодіоди дозволять суттєво економити електроенергію та забезпечать тривалу тривалість роботи. RAUL має зручну форму, виготовлену з міцного пластику та алюмінію гарної якості.
Цей портативний ліхтар працює від акумулятора. Ви зможете легко зарядити пристрій за допомогою кабелю зарядки для мережі 220В, який іде у комплекті зі світильником. Він має можливість регулювати температуру свічення, а саме: більш наближене до природного денного, яскраве холодне біле свічення (7000К) та холодне свічення з блакитним відтінком (9000К). Тривалість свічення цього ліхтарика залежить від вибраного режиму.
Цей потужний ліхтар стане незамінним помічником у побуті за потреби щось підсвітити, при поході на природу чи рибалку, у нічний час на вулиці підсвітити дорогу, або при відключенні електроенергії комфортно почуватися вдома.
Особливості:
- До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
- Економно споживає електрику
- Пожежна безпека, завдяки низькому нагріванню діода
- Висока енергоефективність
- Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не потребують спеціального догляду
- Стабільне свічення без мерехтінь та шумів під час роботи
- Можливість регулювати температуру свічення 7000K-9000K

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Ручний |
|
Акумулятор: |
3,7V 7,2Ah літієвий |
|
Тривалість заряджання: |
8-10 год |
|
Тривалість роботи: |
1 год/макс.потужн. – 4 год/мін.потужн. |
|
Корпус: |
Алюміній, Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
120мм х 215мм x 157мм |
|
Колір: |
Золото, Чорний |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
7W |
|
Світловий потік: |
500 lm |
|
Колірність: |
7000K, 9000K |
|
Спосіб заряджання: |
Кабель живлення 220В (в комплекті) |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишились питання щодо товару або доставки❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді чути Вас.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 611 ₴



