
Насос поверхневий відцентровий вертикальний LEO БЦПН (750 Вт, напір 21,5 м, 190 л/хв) потужний насос для води
6 046 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775991
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 21.5 м |
| Пропускна здатність | 11.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму I(А) | 5 |
| Напір min, м | 3.5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | F |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 75 |
| Робоче колесо | Алюмінієвий сплав |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1¼ |
| Продуктивність min, л/хв | 20 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Кількість фаз | Однофазний |
Насос відцентровий вертикальний LEO БЦПН (0,75 кВт, Hmax 21,5 м, Qmax 190 л/хв)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка — Leo
-
Гарантія — 18 місяців
Технічні дані:
-
Тип — відцентрові
-
Потужність — 750 Вт
-
Максимальний напір — 21,5 м
-
Максимальна продуктивність — 190 л/хв
-
Кількість фаз — Однофазний
-
Номінальна сила струму — 5,0 I(А)
-
Обмотка статора двигуна — Мідь
-
Механічне ущільнення — Кераміка/графіт
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1 1⁄4" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 — 1 1⁄4" (дюйм)
-
Діаметр твердих частинок у зваженому стані — 2 мм
-
Маса — 11,5 кг
Насосна частина:
-
Корпус — алюмінієвий сплав;
-
Робоче колесо — алюмінієвий сплав;
-
Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
-
Тип двигуна — асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Підшипник — кочення (C&U);
-
Обмотка статора — мідь;
-
Напруга — 220-240 В;
-
Частота — 50 Гц;
-
Клас ізоляції — F;
-
Клас захисту — IP44;
-
Довжина кабелю — 1 м
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля — +40 ºС;
-
Максимальна температура рідини, що перекачується — +45 ºС;
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса — до 5 бар;
-
Максимальна висота всмоктування — 7 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води — 6,5-8,5 (pH);
-
Загальна мінералізація води — не більш ніж 1500 г/м³;
Комплектація:
-
Зворотний клапан із фільтром грубого очищення;
-
Штуцери, кріпильні шпильки та гайки.


Купити насос відцентровий вертикальний LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 6 046 ₴




