-10%Свердловинний шнековий насос DONGYIN (750 Вт, напір 170 м, 35 л/хв, кабель 10 м, Ø96 мм, нержавійка) глибинний
4 966 ₴
4 469,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 777213
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 170 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Номінальна сила струму I(А) | 5.2 |
| Перекачувана рідина | Зміст абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.): не більше 0.5% |
| Напір min, м | 107 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Клас ізоляції | F |
| Потужність двигуна приводу, л. с. | 1.0 л. с. |
| Тип двигуна | Асинхронний, маслонаполненный, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Продуктивність min, л/хв | 20 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Кількість фаз | Однофазний |
Насос шнековий свердловинний 0.75 кВт H 170 (107) м Q 35 (20) л/хв Ø 96 мм (нерж) AQUATICA (DONGYIN)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів (обов'язкове встановлення кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання автоматики керування (керівні реле, контролери тиску).
Загальні дані:
-
Торгова марка - Dongyin
-
Гарантія - 24 міс
Технічні дані:
-
Тип - Шнекові
-
Потужність - 750 Вт
-
Діаметр свердловини - Від 110 мм
-
Максимальний напір - 170 м
-
Максимальна продуктивність - 35 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - 220 В
-
Номінальна сила струму - 5,2 I (А)
-
Частота - 50 Гц
-
Потужність двигуна приводу - 1,0 к.с.
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь
-
Тип двигуна - Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - F
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 10 м
-
Перекачувальна рідина - Вміст абразивних домішок (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 0,5%
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1 " (дюйм)
-
Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Діаметр - 96 мм
-
Максимальна глибина занурення під дзеркало води - До 60 м
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - 40 °C
-
Мінімальний діаметр свердловини - 110 мм
-
Діаметр твердих частинок у підвішеному стані - 1 мм
Габаритні розміри:
-
Висота - 620 мм
-
Маса - 12,4 кг
Електродвигун насоса приєднується кабелем:
-
Марки H07RN-F (аналог КГ-ХЛ)
-
Жили з мідного дроту, оболонка - поліетилентерефталатна плівка і ізоляційна гума
-
Гнучкість - багатодротяні струмопровідні жили в поєднанні з невеликим кроком скручування
-
Температура навколишнього повітря - від -25°C до +60°C
-
Ізоляція кабелю при короткому замиканні, тривалістю не більше 5 сек., витримує температуру +200°C
-
Переріз розраховується і відповідає потужності електродвигуна
Насосна частина:
-
Зовнішній діаметр - 96 мм;
-
Корпус насосної частини - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вихідний фланець - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вал насосної частини - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Шнек - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Втулка шнека - Гумово-металічна;
-
Зворотний клапан - Гума.
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом;
-
Обмотка статора - Мідь;
-
Корпус електродвигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь;
-
Механічне ущільнення в оливній камері - Кераміка/графіт;
-
Підшипник - кочення (C&U);
-
Напруга - 220-240 В;
-
Частота - 50 Гц;
-
Клас ізоляції - F;
-
Клас захисту - IP68;
-
Кабель - 3 × 0,75 мм² × 10 м (кількість жил × перетин × довжина)
Умови застосування:
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - (+40oС);
-
Глибина занурення під дзеркало води - До 60 м;
-
Діаметр свердловини - Від 110 мм;
-
Вміст абразивомістких домішок у підвішеному стані (піска, глини, вапна тощо) - Не більш ніж 0,5%;
-
Водневий показник води - 6,5-8,5 (рН);
-
Загальна мінералізація води - Не більш ніж 1500 г/м3;


Купити насос шнековий свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 4 469,40 ₴










