
Кормоподрібнювач / зернодробарка "Господар" СМ-1А (переробка пшениці, ячменю, жита, кукурудзи в качанах)
4 157 ₴
- Немає в наявності
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rona |
| Країна виробник | Китай |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 200 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 80 кг/год |
Кормоподрібнювач електричний "Господар" СМ-1А (переробка пшениці, ячменю, жита, кукурудзи в качанах)
Кормоізмельчітель електричний "Господар" СМ-1А - це апарат для виготовлення кормів в домашніх умовах з зернових і стебельчатих культур. Завдяки малим габаритам, кормоізмельчітель можна легко встановити в невеликому приміщенні з розетку на 220 Ст. Широко застосовується в домашньому господарстві і в невеликих промислових фермах для приготування кормів і кормових добавок для птиці і сільськогосподарських тварин. Потужний мотор в парі зі спеціальними ножами дає хорошу продуктивність до 200 кг зерна/год. Гумовий уплотниель дозволяє щільно закривати кришку бункера, технологія ребристих ножів збільшує якість дроблення. Покупка даної дробарки стане відмінним рішенням для невеликого господарства, Ви завжди будете впевнені в якості одержуваного корми.
4 змінних сита з діаметром отворів 2, 3, 4, 5 мм в комплекті!
💥 Не обділіть увагою і інші товари, дивіться весь асортимент
При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, запитуйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "НАСОС ТОРГ".
nasostorg.com.ua
- Ціна: 4 157 ₴



