| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 690 Вт |
| Вага | 8.6 кг |
| Виробник | Промелектро-Харків |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 4.3 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 21 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
Поверхневий насос "Водолій" БЦ-1,2-18 У1,1
Зроблено в Україні.
Насос призначений для перекачування води з свердловин, колодязів або відкритих водойм глибиною до 7 метрів. Застосовується поверхневий насос для забезпечення поливу присадибної ділянки або для заповнення резервуарів водою. Водолій БЦ 1,2-18 У1,1 добре підходить там, де потрібно створити велику продуктивність при невеликому напорі. Поверхневий насос "Водолій" БЦ-1,2-18 У1,1 проводиться на харківському заводі ТОВ "Промелектро-Харків", відповідає всім європейським стандартам якості, виготовлені тільки з якісних матеріалів. Корпус насоса виконаний з алюмінію, що робить його легким і простим в експлуатації.
Спосіб установки вертикальний

💥 Не обділіть увагою і інші товари, дивіться весь асортимент:
Побутові насоси: 👉 Електродвигуни "Промелектро-Харків"
👉 Поверхневі насоси 👉 Електронна автоматика
👉 Занурювальні насоси для свердловин і колодязів 👉 Гідроакумулятори до насосів побутовим
👉 Вібраційні насоси 👉 Комплектуючі до насосів побутовим
👉 Насоси для підвищення тиску води 👉 Сад і город
👉 Насосні станції 👉 Розширювальні баки для опалення
👉 Циркуляційні насоси для опалення 👉 Кормоізмельчітель електричні
👉 Дренажно-фекальні насоси 👉 Запчастини для скутерів і мопедів
При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, запитуйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "Насос Торг".
nasostorg.com.ua
- Ціна: 4 581 ₴



