вверхвниз
Новинка

Гілкоріз плоский телескопічний алюмінієві ручки 650-990 мм TM FLORA
588 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5022394
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Flora |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній із гумовим покриттям |
| Загальна довжина | 990 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 650-990 |
| Прогумований держак | Так |
Сучкоріз площинний телескопічний алюмінієві рукоятки 650-990мм FLORA
Систематичний догляд за деревами в саду необхідний для збереження гарного зовнішнього вигляду, здоров’я та врожайності рослин.
Сучкоріз призначений для перерізання товстих гілок дерев, чагарників, формування крони та видалення сухих сучків, діаметром від 3 см до 5 см, з якими не справляється звичайний секатор.
Телескопічні рукоятки, що подовжуються, дозволяють проводити обрізку на висоті і у важкодоступних місцях.
Переваги:
-
Леза з високовуглецевої сталі
-
Верхнє лезо з тефлоновим покриттям, нижнє - з хромованим
-
Легкі алюмінієві телескопічні рукоятки
-
Зручні прогумовані ручки
Характеристики:
-
Довжина сучкоріза - 650-990 мм
-
Максимальний діаметр різу - 35 мм
Загальні дані:
- Торгова марка - Flora
Габаритні розміри:
-
Вага брутто - 1,25 кг
-
Вага нетто - 1,083 кг
-
Довжина - 650-990 мм


Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴





