
Ліхтарик ручний LAMPARD 5W
890 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-044-0005-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Type-C |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Білий, Сірий |
| Корпус | Алюміній, Пластик |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Колірність | 12000K, 9000K |
| Акумулятор | 3.7 V 3.6 Ah літієвий |
| Тривалість роботи | 2год - макс. потужн./8год -мін. потужн. |
| Розміри(ДхШхВ) | 205 мм х 108мм |
| Тип світлодіода | HIGH POWER LED |
| Спосіб заряджання | Кабель живлення |
| Тривалість заряджання | 6-8 рік |
Ліхтарик ручний LAMPARD 5W
Автономний, переносний світлодіодний ліхтар на акумуляторній батареї. Вбудовані потужні High Power LED світлодіоди дозволять вам суттєво економити електроенергію та забезпечать довгу тривалість роботи. LAMPARD має зручну форму, виготовлений з міцного пластику.
Цей портативний ліхтар працює від акумулятора. Ви зможете легко зарядити пристрій через USB чи Type-C провід. Він має можливість регулювати температуру світіння, а саме: холодне світіння з блакитним відтінком (9000К) та дуже холодне світло з виразним синім відтінком (12 000К). Тривалість світіння даного ліхтарика залежить від обраного режиму.
Якщо ви хотіли купити ручний світлодіодний ліхтар, то LAMPARD це саме те, що вам потрібно, адже завдяки тому, що його легко переносити з місця на місце він буде корисним в різних ситуаціях.
Ми можете використовувати його, як кемпінговий ліхтар в будь-якій подорожі, поході на рибалці, на прогулянці. З його допомогою можна легко, в темний час доби, облаштувати місце для стоянки, приготувати вечерю або розібрати речі в наметі. Зверніть увагу, що завдяки дуже холодним відтінкам світіння цей ліхтар забезпечить вам гарну видимість у тумані та темряві, адже таке світло добре підсвічує предмети вночі, але може створювати більше відблисків у дощ чи сніг. Також, важливо відзначити, що ліхтар має базовий захист від вологи та пилу – IP20 і не призначений для екстремальних умов, таких як дощ чи занурення у воду.
Також, рекомендуємо купити світлодіодний ліхтарик LAMPARD для використання в домашніх умовах, для побутових потреб, для проведення ремонтних робіт, та як екстрене джерело світла під час аварійних ситуацій, відключень електропостачання або на випадок евакуації. Блекаути не такі страшні разом з LAMPARD!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі
⦁ Повністю автономний – наявність акумуляторної батареї, USB/Type-C портів
⦁ Можливість регулювати температуру світіння 9000K- 12000K
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип: |
Ручний |
| Акумулятор: |
3.7 V 3.6 Ah літієвий |
| Тривалість заряджання: |
6-8 год |
| Тривалість роботи: |
2год – макс. потужн./8год -мін. потужн. |
| Корпус: |
Алюміній, Пластик |
| Розміри(ДхШхВ): |
205мм х 108мм |
| Колір: |
Білий, Сірий |
| Напруга: |
5V DC USB/TYPE-C |
| Потужність: |
5W |
| Світловий потік: |
200 lm – макс. потужн./65 lm – мін.потужн. |
| Колірність: |
12000K, 9000K |
| Спосіб заряджання: |
Кабель живлення |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
HIGH POWER LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |



- Ціна: 890 ₴



