
Насос каналізаційний трифазний 380 В LEO (5,5 кВт, напір 44 м, 500 л/хв) насос для водовідведення, дренажу
56 543 ₴
- В наявності
- Код: 7738173
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 44 м |
| Пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 73 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Номінальна сила струму I(А) | Δ20.2/Y11.7 |
| Перекачувана рідина | Допускається перекачування частинок, розмір яких не перевищує вільний прохід робочого колеса |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | B |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, водяного охолодження |
| Робоче колесо | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Клас захисту | IP68 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Діаметр напірного патрубка DN2, (мм) | 50 |
Насос каналізаційний 380В 5.5 кВт Hmax 44 м Qmax 500 л/хв LEO 3.0 50WQ15-40-5.5
Занурливі каналізаційні електронасоси для відведення стічних вод. Вони поєднують у собі високу ефективність у найнесприятливіших умовах. Двоканальне робоче колесо забезпечує високу стійкість проти засмічень, високий гідравлічний ККД у разі великих подавань, стабільну роботу без турбулентних завихрень.
Насоси цієї серії зручні під час монтажу й обслуговування. Можливий як монтаж на автоматичній швидкорознімній муфті, так і вільне встановлення для мобільної експлуатації насоса.
Комбінація компактної конструкції з можливістю подавання високого тиску робить дані насоси ідеальним рішенням для колодязів як із тимчасовою, так і зі стаціонарною установкою.
Загальні дані:
-
Торгова марка - LEO
-
Гарантія - 24 міс
Технічні дані:
-
Тип - Каналізаційні
-
Потужність - 5500 Вт
-
Максимальний напір - 44 м
-
Максимальна продуктивність - 500 л/хв
-
Напруга - U 3 ~ 400 ± 10% В
-
Номінальна сила струму - Δ20,2/Y11,7 I (А)
-
Частота - 50 Гц
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Чавун з антикорозійною обробкою
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, водяного охолодження
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Клас ізоляції - B
-
Клас захисту - IP68
-
Довжина кабелю - 8 м
-
Перекачувана рідина - Допускається перекачування частинок, розмір яких не перевищує вільний прохід робочого колеса
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 50 мм
-
Матеріал корпусу - Чавун з антикорозійною обробкою
-
Максимальна глибина занурення під дзеркало води - до 5 м
-
Максимальна температура навколишнього середовища - 40 °C
Габаритні розміри:
-
Об'єм - 0,073875 м³
-
Маса брутто - 73 кг
Насоси серії WQ застосовують для:
-
Осушення заболочених ділянок і поливання полів у сільському господарстві;
-
Земляні роботи;
-
Рибні господарства;
-
Дренажні колодязі.
Насосна частина:
-
Корпус - Чавун з антикорозійним обробленням;
-
Робоче колесо - Чавун з антикорозійним обробленням.
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, водяного охолодження
-
Підшипник - Кочення (C&U);
-
Обмотка статора - Мідь;
-
Частота - 50 Гц;
-
Клас ізоляції - B;
-
Клас захисту - IP68;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Довжина кабелю - 8 м.
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля - +40oС;
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса - До 12 барів;
-
Водневий показник води - 5 - 9 (рН);
-
Максимальна щільність рідини - 1,3 х 103 кг/м3;
-
Глибина занурення під дзеркало води - До 5 м;

- Ціна: 56 543 ₴

