
Світильник настільний LED MERIDA 3CCT 3W білий
759 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050-001-0001-010
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Світловий потік | 80 лм |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 100-240V AC / 5V DC |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Колірність | 3000K, 4500K, 6000K |
| Акумулятор | 3.7V 1800mAh Li-ion Battery |
| Тривалість роботи | 8-12 рік |
| Аналог лампи розжарування | 24 W |
| Розміри(ДхШхВ) | 380 мм х 110 мм |
| Тип світлодіода | SMD LED |
| Тривалість заряджання | 4 роки |
| Властивості | Вибір колірності, Дімерується |
Світильник настільний LED MERIDA 3CCT 3W білий
Довговічний, енергоефективний та екологічний настільний LED світильник! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 30 000 годин, що знижує необхідність у затратах на обслуговуванні, а також можна забути про заміну ламп. До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини, тому він утилізується, як побутові відходи.
Ця модель є дуже актуальною в наш час! Тому, якщо ви планувати купити настільну лампу з акумулятором для комфортного локального освітлення, то MERIDA стане прекрасним вибором!
Його мінімалістичний стиль та ергономічний дизайн допоможе легко інтегрувати світильник в інтер’єр робочих зон офісу, кабінету, дитячої, тощо. Рекомендуємо купити настільний світильник MERIDA для комфортної роботи з документами чи комп’ютером, а також для навчання школярів.
Час зарядки світильника 4 години. Для зручності використання дана модель оснащена USB та TYPE-C портами. Після зарядки він зможе ефективно працювати: 8-12 год. Не бійтесь блекаутів – працюйте, навчайтесь, читайте чи займайтесь улюбленим хобі з MERIDA, не втомлюючи очі!
Особливості:
-
Сенсорний вимикач
-
Літієвий акумулятор
-
Два типи SMD LED кристалів – дають можливість регулювати температуру світіння теплу (3000К), нейтральну (4500К) і холодну (6000К)
-
Диммер – дозволяє плавно регулювати яскравість світіння
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Акумулятор: |
3.7V 1800mAh Li-ion Battery |
| Тривалість заряджання: |
4 год |
| Тривалість роботи: |
8-12 год |
| Корпус: |
Пластик |
| Розміри(ДхШхВ): |
380мм х 110мм |
| Аналог лампи розжарювання: |
24 W |
| Колір: |
Білий |
| Напруга: |
100-240V AC / 5V DC |
| Потужність: |
3W |
| Світловий потік: |
80 lm |
| Колірність: |
3000K, 4500K, 6000K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
120° |
| Ресурс роботи: |
30.000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Властивості: |
Вибір колірності, Дімерується |


- Ціна: 759 ₴



