вверхвниз
Новинка

Апарат зварювальний інверторний ММА-140А електрод 4 мм дисплей ТМ SIGMA
4 142 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5387561
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 3.75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5387561 |
| Маса брутто, кг | 4.0 |
| Потужність, Вт | 6100 |
| Об'єм, м3 | 0.014625 |
Апарат зварювальний інверторний ММА-140А електрод 4 мм дисплей SIGMA (5387561)
Призначений для зварювальних робіт методом ручного електродугового зварювання із застосуванням електродів, що плавляться (ММА). Може застосовуватися для зварювання різних типів сталі.
Переваги:
- Зварювальний інвертор на IGBT-транзисторах: плавне регулювання зварювального струму в широкому діапазоні, мале споживання електроенергії, високий ККД, простота роботи і висока якість зварного шва
- Функція "Гарячий старт" полегшує підпал дуги, форсуючи стартовий струм
- Функція "Форсаж дуги" збільшує силу струму на дуже короткий проміжок часу, знижуючи ймовірність залипання електрода
- Функція "Антиприлипання" автоматично знижує зварювальний струм під час залипання електрода
- Стійка робота при коливаннях мережевої напруги
- Система захисту від перевантаження і перегріву
- Захист від пилу (покриття плати спеціальним високотемпературним лаком)
- Цифровий дисплей
Характеристики:
- Тип - Апарат зварювальний
- Напруга - 220 В
- Напруга холостого ходу - 65 В
- Зварювальний струм - 20-140 А
- Макс. споживання струму - 26,7 А
- Потужність - 6100 Вт
- ККД - 85%
- Кабель тримача маси - 2,5 м (1×16 мм²)
- Кабель тримача електрода - 3 м (1×16 мм²)
- Кабель живлення - 3 м (3×1,5 мм²)
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія - 24 місяці
- Дод. гарантія - 12 місяців
Вагогабаритні дані:
- Вага нетто - 3,75 кг
- Вага брутто - 4 кг
- Об'єм - 0,014625 м³
- Довжина упаковки - 315 мм
- Ширина упаковки - 205 мм
- Висота упаковки - 230 мм



Інформація для замовлення
- Ціна: 4 142 ₴










