
Апарат для безповітряного фарбування компакт Profi (650 Вт, 1,1 л/хв, 210 бар) ТМ SIGMA
13 296 ₴
- В наявності
- Код: 6816551
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sigma |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Діаметр сопла | 0.43 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Продуктивність | 1.1 л/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6816551 |
| Довжина кабелю, м | 1.8 |
| Довжина шлангу, м | 7.5 |
| Максимальний тиск, бар | 210 |
| Частота, Гц | 50 |
Апарат для безповітряного фарбування компакт Profi (650 Вт, 1,1 л/хв, 210 барів) ТМ SIGMA (6816551)
Призначений для фарбування шляхом розпилення фарби під високим тиском. Принцип дії апарату заснований на дробленні ЛФМ при нанесенні його з великою швидкістю через сопло пістолета-фарборозпилювача на поверхню, яка фарбується. Цей апарат використовують для отримання ідеально забарвленої поверхні з меншими витратами часу та сил, ніж цього вимагає фарбування за допомогою пензлів або валиків.
Апарат застосовується для нанесення ЛФМ на фасади будинків, даху, стелі, стіни тощо. Нанесення фарби методом безповітряного фарбування, коли фарба наноситься на поверхню за допомогою диспергування лакофарбових речовин, дозволяє отримати якісну плівку, яка не тільки надає поверхні презентабельного зовнішнього вигляду, але й захищає її від несприятливих впливів зовнішнього середовища.
Безповітряне фарбування дає можливість використовувати ЛФМ, що містять меншу кількість розчинників. Ця методика сприяє зменшенню загальної кількості шарів завдяки збільшенню товщини кожного шару фарби. Однією з ключових переваг є відсутність повітря в струмені ЛФМ, а також різних сторонніх часток. Це забезпечується завдяки високій швидкості викиду струменя ЛФМ із сопла.
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
Переваги:
- Висока продуктивність
- Зменшення кількості шарів фарбування
- Відсутність туманоутворення
- Зниження витрат фарбуючих матеріалів
- Зниження забруднення довкілля
Характеристики:
- Напруга - 220 В
- Частота – 50 Гц
- Тип двигуна – щітковий
- Потужність двигуна – 650 Вт
- Максимальна продуктивність – 1,1 л/хв
- Максимальний тиск - 210 бар
- Довжина шланга – 7,5 м
- Сопло - 517
- Рекомендована дистанція для нанесення ЛФМ - 300 мм
- Ширина факелу розпилу – 250-310 мм
- Довжина кабелю електроживлення - 1,8 м
- Вага – 9,5 кг


- Ціна: 13 296 ₴










