
Гідроакумулятор горизонтальний 24 л тип EU AQUATICA (779101)
1 235 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 779101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Вага | 3.851 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 294 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 779101 |
| Тип корпусу | Горизонтальний циліндричний закруглений |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | +40 |
Гідроакумулятор горизонтальний 24 л EU AQUATICA (779101)
Груша SEFA. Робота системи водопостачання в автоматичному режимі.
Функції:
Накопичення води під постійним тиском дозволяє насосу вмикатися не відразу при витраті води із системи водопостачання, а лише в міру зменшення кількості рідини (зменшення тиску) у гідроакумуляторі.
Загальні дані:
- Торгова марка - Aquatica
- Гарантія виробника – 18 місяців
Особливості:
- Металевий корпус із легованої пофарбованої сталі
- Мембрана, що використовується в гідроакумуляторі, виготовлена із синтетичної етиленпропіленової гуми ТМ EPDM SEFA
Технічні дані:
- Тип - горизонтальний гідроакумулятор
- Максимально допустимий тиск - 10 бар
- Матеріал корпусу - Сталь пофарбована
- Тип корпусу - Горизонтальний закруглений циліндричний
- Об'єм бака - 24 л
Габаритні розміри:
- Довжина – 445 мм
- Висота - 294 мм
- Маса – 3,851 кг
Умови застосування:
- Максимальна температура довкілля - +40 °C
- Максимальна температура рідини, що накопичується - +99 °С
- Рекомендований тиск у повітряній порожнині - від 1,5 до 1,6 бар

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235 ₴

