
Ліхтарик ручний акумуляторний світлодіодний BEST-1 (1W, 400 мАг, IP20) ЛЕД / SMD LED ліхтар
216 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-024-0001-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Світловий потік | 70 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годин |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 4V 0.2Ah свинцево-кислотній |
| Розміри ДхШхВ | 51м x 200ммм |
| Ресурс роботи | 30 000 Hrs |
| Колірність | 12000K, 8000K |
| Ступінь захисту | IP20 |
Ліхтарик ручний BEST-1 1W
Представляємо Вашій увазі чудовий ліхтарик ручний BEST-1, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric". LED ліхтарик має високу продуктивність, міцний корпус та зручний, стильний дизайн у червоно-чорних відтінках. Легкий у вазі та економний. Вбудований акумулятор тримає заряд до 4-х годин. Спосіб підзарядки – кабель живлення.
Ліхтарик ручний BEST-1 – практичний ручний акумуляторний ліхтарик, виготовлений із міцного пластику. Вбудовані потужні POWER LED світлодіоди дозволять суттєво економити електроенергію та забезпечать тривалу тривалість роботи.
Він має можливість регулювати температуру свічення, а саме: більш наближене до природного денного, яскраве холодне біле свічення (8000К) та свічення з дуже високим ступенем колірної температури з вираженим блакитним відтінком (12000К).
Використовуйте ліхтарик BEST-1 1W для освітлення в найрізноманітніших місцях:
- побуті
- офісі
- кемпінгу
- рибалці
- в гаражі
- подорожах

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Ручний |
|
Акумулятор: |
4V 0,4Ah свинцево-кислотний |
|
Тривалість заряджання: |
12-15 год |
|
Тривалість роботи: |
1 год – 4 год |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
51мм x 200мм |
|
Колір: |
Чорний |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
1W |
|
Світловий потік: |
70 lm |
|
Колірність: |
12000K, 8000K |
|
Спосіб заряджання: |
Висувна вилка для розетки 220В |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
POWER LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 216 ₴



