| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь SK 5 (лезо) |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4333032 |
| Довжина | 250 см |
| Тип інструмента | Ножиці-труборіз |
| Максимальний діаметр труби | 50 мм |
| Застосування труборізу для різання: | пластикових труб |
Ножиці для пластикових труб max Ø50 мм, довжина 250 мм (сталь SK5) ULTRA (4333032)
Призначені для різання пластикових труб із поліпропілену (PP), полівінілхлориду (PVC), поліетилену (PE), поліуретану (PU). Надійне лезо з покриттям з політетрафторетилену (PTFE) у поєднанні з храповим механізмом скорочує час роботи та забезпечує оптимальне зусилля при різанні матеріалів. Удосконалена конструкція ножиць мінімізує люфт леза і дозволяє виконувати ідеально рівний зріз, без задирок.
Лезо змінне, при цьому для його заміни немає потреби повністю розбирати інструмент. Заміна проводиться шляхом зняття фіксуючого штифта у відкритому положенні ножиць. Можливість заміни леза збільшує термін служби інструменту.
Двокомпонентні рукоятки з гумовим покриттям забезпечують покращене захоплення для руки. Інструмент виконаний з якісних матеріалів, завдяки чому прослужить довгий час.
Переваги:
- Лезо зі сталі SK5 з покриттям PTFE
- Твердість ріжучої кромки 53 HRC
- Можливість швидкої заміни леза
- Храповий механізм
- Алюмінієвий корпус
- Двокомпонентні рукоятки з гумовим покриттям
- Надійність у роботі та тривалий термін служби

Технічні дані:
- Тип - для труб
- Матеріал леза - сталь SK5
- Матеріал корпусу – алюмінієвий сплав
- Покриття леза - тефлон
- Рукоятки - двокомпонентні обгумовані
- Довжина (L) – 250 мм
- Максимальний діаметр різу - 50 мм
Загальні дані:
- Торгова марка - Ultra
- Маса - 0,6 кг



Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді чути Вас.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 708 ₴










