
Шланг для підключення води гнучкий (100 сантиметрів, гайка-гайка 1/2") ТМ CORSO
180 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9690610
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Середовище робоче | Вода |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з опліткою з нержавіючої сталевого дроту |
| Довжина | 1000 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | B1/2"×В1/2" |
| Довжина, см | 100 |
Шланг для підключення води 1/2" ВВ 100см CORSO XA-3110
Шланг для підключення призначений для з'єднання сантехнічних приладів із системою водопостачання. Використовується для подавання води до змішувачів, душових кабін, водонагрівачів, унітазів та інших побутових пристроїв. Гнучка конструкція полегшує монтаж і дає змогу встановлювати обладнання навіть у важкодоступних місцях.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Corso;
-
Тип - Шланг для води гнучкий;
Технічні характеристики:
-
Зовнішнє обплетення - Нержавіюча сталь SS304;
-
Фітинги латунь - Hpb57-3;
-
Прокладка - EPDM;
-
Внутрішній шланг - EPDM;
-
Обтискна обойма - SS304;
Переваги:
-
Максимальна температура - 90°C
-
Максимальний тиск - 16 бар
-
Тиск розриву - 85 бар
-
Розтяжна сила - 800 Н
-
Мінімальний радіус вигину - 30 мм
Габаритні розміри:
-
Гайка-гайка з внутрішнім різьбленням - 1/2";
-
Довжина – 100 см.


Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 180 ₴



