
Шланг підводка для змішувача гнучкий (100 см, гайка 1/2", голка М10×17мм) NYLON ТМ CORSO
141 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9690150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Матеріал шланга | EPDM гума |
| Довжина | 1000 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 70 град. |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | B1/2"×М10*17мм |
Шланг підводка 1/2" М10×17мм 100см NYLON CORSO XA-1310
Це гнучкий підвідний шланг для змішувача — важлива сантехнічна деталь, яка забезпечує надійне з'єднання між водопроводом і краном.
Такі шланги використовуються для подавання холодної та гарячої води до змішувача на кухні або у ванній.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Corso;
-
Тип - Шланг підведення води до змішувача;
Технічні характеристики:
-
Зовнішнє обплетення - Нейлон;
-
Фітинги латунь Hpb57-3;
-
Прокладка EPDM;
-
Внутрішній шланг EPDM;
-
Обтискна обойма SS304;
Переваги:
-
Максимальна температура - 70°C
-
Максимальний тиск - 14 бар
-
Тиск розриву - 60 бар
-
Розтяжна сила - 600 Н
-
Мінімальний радіус вигину - 30 мм
Габаритні розміри:
-
Приєднання до змішувача (штуцер) - М10×17 мм;
-
Під'єднання до води (гайка з внутрішнім різьбленням) - 1/2”
-
Довжина – 100 сантиметрів.

Остались вопросы по товару или доставке ❓
Мы с удовольствием ответим: звоните, спрашивайте, уточняйте. Всегда рады Вас слышать.
С уважением, команда интернет-магазина "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 141 ₴


