
Шланг підводка для змішувача гнучкий (50 см, гайка 1/2", голка М10×17мм) NYLON ТМ CORSO
109 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9690145
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Матеріал шланга | EPDM гума |
| Довжина | 500 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 70 град. |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | B1/2"×М10*17мм |
Шланг подвода 1/2" М10×17мм 50см NYLON CORSO XA-1305
Це гнучкий підвідний шланг для змішувача — важлива сантехнічна деталь, яка забезпечує надійне з'єднання між водопроводом і краном.
Такі шланги використовуються для подавання холодної та гарячої води до змішувача на кухні або у ванній.
Загальні дані:
-
Торгова марка — Corso;
-
Тип — Шланг підведення води до змішувача;
Технічні характеристики:
-
Зовнішнє обплетення - Нейлон;
-
Фітинги латунь Hpb57-3;
-
Прокладка EPDM;
-
Внутрішній шланг EPDM;
-
Обтисла обойма SS304;
Переваги:
-
Максимальна температура — 70 °C
-
Максимальний тиск — 14 барів
-
Тиск розриву — 60 барів
-
Розтяжна сила — 600 Н
-
Мінімальний радіус вигину — 30 мм
Габаритні розміри:
-
Під'єднання до змішувача (штуцер) — М10 × 17 мм;
-
Під'єднання до води (гайка з внутрішньою різзю) — 1/2”
-
Довжина — 50 сантиметрів.

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповідаємо: телефонуйте, спите, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 109 ₴


