вверхвниз
Топ продаж

Драйвер для світлодіодної стрічки 12V, адаптер живлення ЛЕД стрічки слім, тонкий (до 12W) LED VIPA-12
135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 082-002-0012-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Підходить для стрічки: 3м - 35*28 SMD LED, 1м - 50*50 SMD LED |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Робоча напруга | 176-264V / 50-60Hz |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Характеристики товару | |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 1 A |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Робоча напруга | 176-264V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розміри (ДхШхВ) | 192мм * 18мм * 18мм |
| Гарантийный срок | 2 года |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
Остались вопросы по товару или доставке ❓
Мы с удовольствием ответим: звоните, спрашивайте, уточняйте. Всегда рады Вас слышать.
С уважением, команда интернет-магазина "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


