
Ліхтар акумуляторний переносний з гачком для дому, кемпінгу, походу 9W/Вт 1600мАг, IP20 ЛЕД ліхтарик MESSI-9
472 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-030-0009-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 280 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 20 годин |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 25 мм |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30000 годин |
| Потужність | 9 W |
| Додатково | акумулятор: 4V 1.6 Ah свинцево-кислотний |
| Ступінь захисту, IP | ІР20 |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 8000К - 12000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Ширина | 5 см |
| Особливості ліхтаря | Перезаряджуваний |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 5 см |
Світлодіодний акумуляторний ліхтар MESSI-9 9W
Пропонуємо Вашій увазі відмінний Світлодіодний ліхтар акумуляторний, від виробника високоякісного електроустаткування компанії "Horoz Electric".
Світлодіодний ліхтар MESSI-9 9W – автономний, портативний акумуляторний світлодіодний ліхтар. Вбудовані LED світлодіоди дозволять суттєво економити електроенергію та забезпечать тривалу тривалість роботи. На відміну від ручних ліхтариків, MESSI не створює концентрованого променя світла, а навпаки плавно розсіює освітлення навколо.
Цей світлодіодний світильник працює від акумулятора. Оскільки він має можливість регулювати температуру свічення, а саме: більш наближене до природного денного, яскраве холодне біле свічення (8000К) та свічення з надзвичайно високим ступенем колірної температури з вираженим блакитним відтінком (12000К), тому тривалість його роботи залежить від вибраного режиму.
Цей зручний ліхтар стане незамінним помічником у побуті при необхідності щось підсвітити, при поході на природу чи рибалку, у нічний час на вулиці підсвітити дорогу, або при відключенні електроенергії комфортно почуватися вдома.
Також можна використовувати світлодіодний ліхтарик MESSI як кемпінговий ліхтар у подорожі, поході на рибалці. З його допомогою можна легко, у темний час доби, облаштувати місце стоянки, приготувати вечерю або розібрати речі в наметі.
Дана модель світлодіодного ліхтаря має можливість встановлення на поверхні або закріплення під стелею намету, стелею укриття, гілок дерев тощо.
Особливості:
- До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
- Економно споживає електрику
- Пожежобезпечний завдяки низькому нагріванню діода
- Висока енергоефективність
- Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не потребують спеціального догляду
- Стабільне свічення без мерехтінь та шумів під час роботи
- Повністю автономний – наявність акумуляторної батареї
- Можливість регулювати температуру свічення 8000K-12000K

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Кемпінговий |
|
Акумулятор: |
4V 1,6Ah свинцево-кислотний |
|
Тривалість заряджання: |
20-24 год |
|
Тривалість роботи: |
3 год – 20 год |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
250мм х 50мм х 50мм |
|
Колір: |
Білий |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz або 6V DC |
|
Потужність: |
9W |
|
Світловий потік: |
280 lm-38 lm |
|
Колірність: |
12000K, 8000K |
|
Спосіб заряджання: |
Кабель живлення (в комплекті) |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 472 ₴



