
Драйвер для світлодіодної стрічки 12V, адаптер живлення ЛЕД стрічки (до 250W) VEGA-250
754 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 082-001-0250-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Підходить для стрічки: 50м - 35*28 SMD LED, 17м - 50*50 SMD LED |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Характеристики товару | |
| Вихідна потужність | 250 W |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 20.8 A |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Розміри (ДхШхВ) | 225мм * 62мм* 40мм |
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Мы с удовольствием ответим: звоните, спрашивайте, уточняйте. Всегда рады Вас слышать.
С уважением, команда интернет-магазина "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴

