вверхвниз

Домкрат механічний ромбоподібний (1,5 тонни, висота підіймання 110-390 мм) ТМ SIGMA
625 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6119141
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 390 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
Домкрат механічний ромбоподібний 1.5т Н 110-390 мм Sigma (6119141)
Призначений для виконання ремонтних робіт під час зламання легкових автомобілів, а також для інших робіт із підняття невеликих вантажів.
Цей інструмент має ромбоподібну конструкцію. Робота гвинтового ромбоподібного домкрата дуже проста та полягає в тому, що під час обертання ручки відбувається стиснення або розтискання чотирьох важелів, закріплених за допомогою шарнірів. Завдяки цьому й відбувається підіймання або опускання вантажу.
Переваги:
- Низька висота підхвату, що оптимально підходить для роботи з машинами з малим кліренсом
- Гумова накладка на опорі для захисту покриття днища авто
- Жорсткість конструкції
- Плавне підняття вантажу завдяки плавному ходу гвинта
- Простота в експлуатації
- Малі габаритні розміри - домкрат не займе багато місця в багажнику
Технічні характеристики:
- Тип — ромб
- Висота підхоплення - 110 мм
- Висота підіймання - 390 мм
- Вантажність — 1,5 т
- Маса брутто — 2,3 кг
Загальні дані:
- Торгова марка — Sigma
- Гарантія — 12 місяців
- Тип паковання — Картонна коробка

Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴




