
Змішувач для ванни (гусак прямий 350мм, шланг, лійка, кронштейн, дивертор вбудований картриджний) ТМ AQUATICA
1 334 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9732220
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Покриття | Нікель-хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.68 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HK-2C230C |
| Вилив | Прямий 350 мм, поворотний на 360° |
| Тип кріплення | Ексцентрики з декоративними відбивачами (нержавіюча сталь) |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Аэратор | Так |
Змішувач HK Ø35 для ванни гусак прямий 350 мм дивертор вбудований картриджний AQUATICA (HK-2C230C)
Модель HK-2C230C — це одноважільний змішувач для ванни з прямим довгим гусаком і обертанням на 360 градусів. Завдяки такій будові, він дає змогу зручно помити руки та домашнє приладдя, може бути використаний для раковини, що стоїть поруч. Перемикання потоку води на душову лійку та назад здійснюється за допомогою вбудованого дивертора. Аерацію води забезпечує розсікач, встановлений на виході виливу.
Для надання гарного глянсового блиску та захисту від корозії корпус змішувача для ванної має хромоване покриття.
Для підведення до водопроводу в комплекті є ексцентрики із захисними декоративними відбивачами.
HK-2C230C підходить для різних конфігурацій ванних кімнат.
Переваги:
- універсальне використання;
- надійність корпусу та комплектуючих;
- простий монтаж своїми руками;
- 36 місяців офіційної гарантії виробника.
Технічні характеристики:
- Тип — Змішувач одноважільний
- Покриття — Хромонікелеве
- Картридж — Керамічний Ø40 мм
- Вилив — Прямий 350 мм, поворотний 360°
- Тип кріплення — Ексцентрики з декоративними відбивачами (нержавіюча сталь)
- Дивертор — Картриджний
- Матеріал змішувача — Сплав на основі міді, алюмінію й цинку
- Маса нетто — 1,680 кг
Комплектація:
- Шланг для душу (нержавіюча сталь, 1500 мм),
- лійка для душу (АВS-пластик, 1 режим),
- кронштейн (ABS-пластик)
Загальні дані:
- Торгова марка — AQUATICA
- Гарантія — 36 місяців
Умови використання:
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 334 ₴





