вверхвниз
Топ продаж

Шланг спіральний поліуретановий (PU) 15м 8×12мм ТМ SIGMA
878 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7012231
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип виробу | Шланг |
| Матеріал виробу | Поліуретан |
| Область застосування виробу | Пневматичний інструмент |
| Робоче середовище | Повітря |
| Діаметр | 8 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Довжина | 15 м |
| Армований шланг | Ні |
| Максимальний тиск, бар | 15 |
| Твердість | 90 А |
| Зовнішній діаметр, мм | 12 |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 24 бар |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.303 |
| Артикул | 7012231 |
Шланг спіральний поліуретановий (PU) 15 м, 8×12 мм, ТМ SIGMA (7012231)
Використовується для передачі повітря у пневматичних системах стандартного тиску. Має хорошу стійкість до механічних впливів (перегини, здавлювання, скручування) і швидко відновлює свою початкову форму після зняття механічного впливу. Шланг не схильний до гідролізу і має хорошу стійкість до впливу озону і мікроорганізмів.
Переваги:
- Еластичний
- Стійкий до ударних навантажень
- Стійкий до атмосферних впливів, абразивного зносу, ультрафіолетових променів, багатьох агресивних хімічних середовищ
- Широкий діапазон робочих температур
- При вигині не змінюється внутрішній прохідний перетин шланга
- Оснащений швидкороз'ємними з'єднаннями для швидкого підключення до компресора та пневматичного інструменту
Технічні дані:
- Тип - спіральний шланг
- Матеріал виготовлення шланга - Поліуретан
- Максимальний тиск – 15 бар
- Пневмороз'єм - так
- Зовнішній діаметр – 12 мм
- Внутрішній діаметр – 8 мм
- Твердість за Шором – 90 А
- Максимальна температура навколишнього середовища – 60 °C
- Довжина – 15 м

Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Маса – 1,303 кг


Купити шланг спіральний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴




