вверхвниз

Шланг спіральний поліетиленовий (РЕ) 5м 6,5×10мм ТМ GRAD
277 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7011365
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Тип виробу | Шланг |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Область застосування виробу | Пневматичний інструмент |
| Робоче середовище | Повітря |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Товщина стінки | 1.75 мм |
| Довжина | 5 м |
| Армований шланг | Ні |
| Зовнішній діаметр, мм | 10 |
| Твердість | 100 А |
| Максимальний тиск, бар | 12 |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 |
| Артикул | 7011365 |
Шланг спіральний поліетиленовий (РЕ) 5 м, 6,5×10 мм, ТМ GRAD (7011365)
Використовується для передачі повітря у пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу і має хорошу стійкість до впливу озону, мастил, палива і мікроорганізмів.
Переваги:
- Стійкий до атмосферних впливів, абразивного зносу, ультрафіолетових променів, багатьох агресивних хімічних середовищ
- Широкий діапазон робочих температур (-40 °C до + 60 °C)
- Оснащений швидкороз'ємними з'єднаннями для швидкого підключення до компресора та пневматичного інструменту

Технічні дані:
- Тип - спіральний шланг
- Матеріал виготовлення шланга - Поліетилен
- Максимальний тиск – 12 бар
- Пневмороз'єм - так
- Зовнішній діаметр – 10 мм
- Внутрішній діаметр – 6,5 мм
- Твердість за Шором – 100 А
- Максимальна температура навколишнього середовища – +60 °C
- Довжина – 5 м
Загальні дані:
- Торгова марка - Grad
- Маса - 0,35 кг



Купити шланг спіральний Grad Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴





