
Домкрат гідравлічний пляшковий низькопрофільний 20 тонн (висота 185-355 мм) ТМ SIGMA
1 994 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6101211
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 355 мм |
| Висота підхоплення | 185 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Домкрат гідравлічний пляшковий низькопрофільний (20т H, 185-355 мм)
Відрізняється простотою конструкції і зручністю експлуатації, що розширює область його застосування і дозволяє ефективно виконувати роботи будь-якої складності. Його активно використовують для монтажу і демонтажу в будь-якій галузі (машинобудування, будівництво тощо), він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також в якості силового вузла пресів, трубогибов, труборезов та іншого подібного інструменту.

Гідравлічні домкрати, як випливає з назви, працюють на рідини. Принцип їх дії заснований на переміщенні поршня (плунжер) домкрата з допомогою створює тиск робочої рідини (гідравлічне масло) приводного насоса, за рахунок чого і відбувається підйом вантажу. Опускається вантаж при перекачуванні рідини із склянки в резервуар насоса.
Характеристики:
- Велика вантажопідйомність при невеликому розмірі
- Невелика маса самого домкрата
- Компактний та зручний у транспортуванні, ідеально поміститися у багажнику кожного автомобіля
- Стійкість
- Жорсткість конструкції
- Високий коефіцієнт корисної дії (ККД) (до 80% прикладених зусиль переходить у корисну роботу)
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія – 12 міс
- Тип упаковки - Картонна коробка
Технічні дані:
- Тип - пляшкові
- Висота підхвату - 185 мм
- Висота підйому - 335 мм
- Вантажопідйомність - 20 т
- Маса брутто - 10,6
Переваги:
- Компактні розміри, що з однієї сторони полегшує роботу з домкратом, спрощує зберігання і транспортування, і з іншого боку дозволило зменшити витрати матеріалів і, як наслідок, ціну;
- Домкрати сертифіковані за європейськими стандартами якості та безпеки;

Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 994 ₴






